Anxhelina Hadergjonaj plot emocion, heq rrobat duke kënduar / VIDEO

Vajza e këngëtares, Albërie Hadërgjonaj e cila po synon arritje në tregun ndërkombëtar, së fundmi ka marrë vëmendjen e ndjekësve me një video të postuar.
Se muzikën e ka në shpirt dhe këndon me emocion e ka dëshmuar në po këtë video me lëvizjet që bën duke e ndjerë muzikën, shkruan lajmi.net

Në videon e postuar në rrjetin social Instagram, Anxhelina shihet duke hequr rrobat teksa po këndon.

https://www.instagram.com/p/BLPGejYgazL/?taken-by=anxhelina