Armina dhe Shkëlzeni shkëmbejnë mesazhe dashurie në Facebook (Foto)

Ata të dy janë një nga çiftet më të përfolur të momentit.

Pasi e fshehën gjatë dashurinë e tyre tashmë Shkëlzeni dhe Armina i komentojnë plot dashuri njëri-tjetrit në rrjete sociale. Armina ka publikuar një foto në Facebook ku tregon një varëse të cilën e ka me shkronjën “Z”. “Z” si kush?,”-pyet Armina duke etiketuar partnerin e saj Shkëlzen Berishën. Gjithashtu ai i ka kthyer koment të dashurën së tij duke etiketuar veten në këtë postim./Gazeta Express/