Basha: 1.2 ton kanabis në Krujë i përket Artur Bushit

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka deklaruar se kanabisi i kapur në Krujë i përket kryetarit të Bashkisë së Krujës Artur Bushi.

“1.2 ton droge te Artur Bushit u kapen sot fale punes se perbashket te SHISH dhe Prokurorise. Pergezoj dhe falenderoj punonjesit me integritet dhe kurajo te ketyre dy institucioneve”, shkruan Basha në Facebook.