Berisha feston sot 72-vjetorin: Kjo vjeshtë më duket si pranverë

-Ish-kryeministri Sali Berisha feston sot 72-vjetorin e lindjes.

“Sot 72 vjeç! Miq, është fitore dhe bekim të bëhesh 72 vjeç dhe të të duket vjeshta si pranvere! Mirënjohje të pakufishme Zotit, Lilit e të gjithë familjarëve, miqve, të afërmve, bashkëpunëtorëve, mbështetësve të mi, që me dashuri, përkushtim të madh më kanë shoqëruar dhe aq shume më kanë ndihmuar, mbështetur, frymëzuar përgjatë këtij rrugëtimi. Zoti i bekoftë!! Sb”, shkruan ish-kryeministri Sali Berisha, teksa bashkangjit një foto me bashkëshorten e tij dhe nipin.

One thought on “Berisha feston sot 72-vjetorin: Kjo vjeshtë më duket si pranverë

  • October 15, 2016 at 4:16 pm
    Permalink

    Per te gjittha korrupsionet qe i ke bere Ketij p opullit dhe shqiperise shpresojme qe te jepte 72vjetori i fundit per ty dhe familjes tende me soje dhe sorollope qofte se shpejti dhe jo e large o pensilina e Serbise.

Comments are closed.