Bertina shijon jetën e natës në Dubai, në krah të një mashkulli

Prej disa kohësh Bertina është larguar nga fokusi mediatik. Bukuroshja që u bë e famshme nga Big Brother 3 ka braktisur Shqipërinë për të jetuar dhe punuar në Dubai. Që nga ndarja me Erjonin jeta e saj private mbeti një enigmë për ndjekësit e shumtë. Dhe ja ku na vjen kjo foto, që vetë Bertina e ka publikuar në rrjetet sociale.

Ajo shihet në krah të një mashkulli teksa shijojnë jetën e natës në vendin luksoz. Nuk dihen ende nëse ky djalosh është partneri saj I ri, apo thjesht një mik. Megjithatë nga poza, dyshja shihet shumë e afërt. E nëse do të ishte kështu, duhet thënë se ccifti duket shumë mirë në krahët e njëri- tjetrit. Ndoshta ky djalosh është arsyeja e vërtetë qe po e mban në Dubai ish banoren e Big Brother 3.