Beyonce mbyll turneun “Formation” si një divë e vërtetë

Beyonce mbylli turneun e saj “Formation” në stilin e vërtetë të një super-ylli, me dy mysafirë shumë të veçantë të cilët e shoqëruan atë në skenë.

Këngëtarja u ngjit në skenë, si pjesë e turneut të saj botëror, për herë të fundit në New Jersey të premten në mbrëmje.

Një numër i fytyrave të famshme ishin pjesë e këtij koncerti, duke përfshirë Kendrick Lamar, Ja Rule dhe DJ Khaled, por ajo kishte ftuar edhe dy persona të tjerë që me të vërtetë u dalluan – Serena Williams dhe bashkëshorti i saj Jay Z, transmeton Klan Kosova.

Turma që ishte e pranishme në koncert, u emocionua edhe më shumë pas interpretimit të këngës “Drunk In Love” me Jay Z, hera e parë që ata kanë dalë në skenë krah për krah në më shumë se një vit.

Hugh Jackam, Frank Ocean, Taylos Schilling dhe shumë të tjerë, janë parë në audiencë në stadiumin MetLife.