Biznesmeni i ofron para, Roza Lati zbardh bisedën e “egër”

Moderatorja Roza Lati nuk ndalet. Pasi bëri publik dje faktin se një biznesmen i kishte ofruar para që ajo të bëhej e dashura e tij, sot ka vendosur që të zbardhë bisedën e zhvilluar me s tyre.

Biznesmeni i ka ofruar Rozës që të bëhet ai sponsori i saj, si dhe i ka ofruar para e jetë luksi.

Por, Roza është prekur nga ky propozim aspak i këndshëm dhe ka debatuar me të, duke i thënë se asaj nuk ia kanë prishur mendjen kur ka qenë adoleshente, aq më pak tani.