Bombë! Kur Rama e merrte mallin e përzjerë (VIDEO)

Një video e publikuar nga Ismet Drishti në Zjarr TV tregon kryeministrin aktual në vitin e largët 2003, në një fjalim para të rinjve të FRESSH­-it.

Ai shfaqet i tensionuar, karagjoz dhe krejt i pangjashëm me atë të sotmin, ndërsa imitonte Sali Berishën.

Para 15 vitesh Rama ishte ministër Kulture, ndërsa shihet në video duke bërtitur “fillim i ri, fillim i ri”.