Çfarë ka ndodhur me këngëtaren? Ermal Mamaqi i thur këngë: Qentë po dh… Albërije ku je?(Video)

Duket si një këngë me vargje gazmore, por ende nuk ka asnjë të artë në lidhje me atë çfarë ka ndodhur mes Ermal Mamaqit dhe këngëtares Albërie Hadërgjonaj.

Në spotin e ri të emisionit të tij “Xing me Ermalin”, është njoftuar se javën tjetër do të jetë e ftuar këngëtarja Albërie Hadërgjonaj. Por çfarë ka ndodhur, që ka çuar Ermalin t’i thur këngë. “Albërie ku je?”