Çifti seks në plazh, pushuesit mbesin gojëhapur (Video +18)

Një çift dashuror është kapur duke bërë seks në detin e cekët, vetëm pak metra larg plazhit, gjersa pushuesit shikonin të tronditur.
Një grua e re në bikini shihet në kamerë duke u ndalur dhe bërë me dorë drejt çiftit, e cila duket e tronditur nga veprimet e tyre, transmeton Express.

Videoja është publikuar dje në uebsajtin “LiveLeak”, megjithatë nuk është e qartë se ku dhe kur është xhiruar.