Çiljeta e quan “çunin e vet” edhe djalin e Alban Hoxhës?

ciliÇiljeta Xhilaga ka postuar në Facebook disa foto me djalin e saj, Fernandon. Këngëtarja zakonisht poston foto me të voglin e saj dhe nuk është aspak diçka e çuditshme.
Por ajo ç’ka na konfuzon është se Çiljeta ka shkruar: “Se ky mbaron për mamin e vet. Lum si unë, mam çunash”.

Të gjithë e dinë se ajo është në një lidhje me portierin e Partizanit Alban Hoxha dhe ai ka një djalë nga martesa e parë. Kjo na bën të mendojmë se frazën “mam çunash” Çiljeta e përdor sepse quan djalin e Albanit si djalin e saj.

Nuk mund ta themi me siguri nëse shprehja e Çiljetës ka të bëjë me të dy vogëlushët, por edhe sikur të jetë kështu, qejfi na bëhet që  nga lidhja e saj me Albanin, Fernando është bërë me “një vëlla” ose një shok të mirë. /Blitz.al/