Çmenduria në tunel e Noizy-t, gara dhe shpejtësi marramendëse (VIDEO)

Makinat, ashtu siç e dimë, janë pasioni tjetër përveç muzikës për reperin Noizy, i cili më së shumti “dashuron” adrenalinën e shpejtësisë.

Në një video që ka mbërritur në adresë të Gazetës Express, grupi OTR, në të cilin bën pjesë edhe Noizy, reperi është filmuar duke bërë gara shpejtësie, që siç duket është në tunelin e Kalimashit. Edhe pse në video nuk është filmuar numri i kilometrave që ka ecur, por ajo çka duket qartë është se makina benz e tij parakalon me një super shpejtësi një tjetër makinë. Kjo shpejtësi është tej normave të lejuara në tunel, por ajo që mesa duket respekton këngëtari është vendosja e rripit të sigurimit!