Çuditë e policisë, arrestohet i plagosuri në aksident, lihet e lirë shoferja që e goditi

Këta të fundit kanë vendosur në pranga personin e plagosur nga aksidenti dhe kanë lënë të lirë shoferen që ka shkaktuar aksidentin.

Kështu sipas policisë dje rreth orës 15:00, është arrestuar në flagrancë Ardit Gj., banues në Çerkez dhe u nisën hetimet për Anila N., banuese në Tiranë.

Dje në rrugën “Berisha”, Anila duke drejtuar mjetin tip “Volksvagen”, ka aksidentuar Arditin, që drejtonte pa leje drejtimi motorin tip “Lifan”, i cili ka marrë mjekim në spital, pa probleme për jetën, thanë burime nga policia.