Dalin pamjet: Britney Spears në orgji? (Foto+18)

Publikohen pamjet e video-spotit të këngës “Make Me” të këngëtares më famë botërore Britney Spears. Këto pamje nuk janë publikuar më herët, të cilat nuk ishin pjesë e video-spotit të publikuar

Pamjet e fshehura deri tani të prapaskenave të video-spotit, po marrin vëmendjen e të gjitha mediave rozë ne tërë botën, por edhe po shpërndahen nga përdoruesit e rrjeteve sociele, shkruan The Sun, transmeton Gazeta Express.

Britney Spears, e cila njihet në tërë botën, filloi të merrej me muzikë që nga mosha e re. Ajo njihet për shumë këngë të saj. Viteve të fundit ajo ishte zhdukur paksa nga skena muzikore, pasi ka pasur probleme me shëndetin, alkoolin dhe drogën.