Dalin të tjera FOTO nudo të gruas së Donald Trump, në shtrat me një femër

Fushata Presidenciale në SHBA ka hyrë në ditët më të nxehta, kur kanë mbetur edhe 3 javë nga data e zgjedhjeve Presidenciale.

Rivaliteti mes Donald Trump dhe Hillary Clinton ka përfshirë edhe bashkëshortët e tyre.

Në mediat amerikane janë publikuar të tjera fotografi nudo të bashkëshortes së miliarderit Trump, në kohën kur Melanie Trump punonte si modele.

Këto foto ajo i ka quajtur se nuk ka asnjë për t’u turpëruar.

Kjo është hera e dytë që publikohen fotografi nudo të gruas së Trump që prej kohës kur nisi fushata presidenciale në SHBA.