Darka mbretërore, Sali Berisha pranë Monika Kryemadhit (FOTO)

Me sa duket martesa e princit Leka, përvec fustaneve të bukura e thashethemeve për to, do të lërë pas edhe thashetheme politike. Pas tavolinës që afroi Metën me Bashën, duket se po e njëjta darkë ka vendosur pranë njëri-tjetrit ish-Kryeministrin Berisha dhe deputeten Monika Kryemadhi, të cilët janë parë të ulur pranë njëri-tjetrit, sipas burimeve të Opinion.al.

Nuk dimë se si janë ndjerë kolegët deputetë në këtë tryezë, që ndoshta i ka afruar shumë më tepër nga sa do të dëshironin, vecanërisht pas komenteve mbi krizën e raporteve Meta- Rama.

Nga ana tjetër, nuk dimë si do të ndjehet Kryeministri Rama nga kjo tavolinë martesore, ndërkohë që ai vetë nuk ka qenë i pranishëm, edhe pse sikurse mësohet ka patur një ftesë. /Opinion.al/

metaberisha2