Denoncon vjehrri: Më ka ikur nusja e djalit

Një 26-vjeçare nga fshati Fllakë i Durrësit, L.T. është larguar pa adresë nga shtëpia e të fejuarit të saj në po këtë fshat dhe nuk dihet ku ka shkuar.

Vjehrri i saj, 49 vjeç, ka bërë kallëzim në polici për gjetjen e nuses së djalit, e cila e ka lënë shtëpinë dje në mesditë,në orën 12:00, papritur.

Policia e Durrësit tha se po punon për gjetjen e gruas së re, e cila bashkëjetonte me të fejuarin në banesën e tij, në Fllakë. Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Durrës për veprime të mëtejshme.