Donald Trump: Vajza ime ka super b*thë

Vazhdojnë skandalet për kandidatin republikan për President të SHBA Donald Trump. Mediat amerikane kanë publikuar një intervistë të tij të vitit 2004 para dhe jashtë kamerave.

Në intervistë ai flet për një skandal seksual ku pranonte se kishte bërë seks me një grua të martuar dhe për vajzën e tij, Ivanka Trump. Kandidati republikan deklaroi se vajza e tij ka prapanicë të bukur.

Gazetari devijoi bisedën tek vajza e miliarderit, duke i thënë: ‘Meqë ra fjala, vajza jote…A mund ta them këtë? Ka super b*thë”?

“Po”, i përgjigjet Trump.

Në një intervistë të mëvonshme, Donald Trump pranonte se nëse Ivanka nuk do të ishte vajza e tij, do të donte ta kishte të dashur.

Kjo audio e vitit 2004 e publikuar së fundmi nga mediat në Amerikë nuk është bërë pa qëllim. Kujtojmë se sot është debati i dytë presidencial mes Hillary Clinton dhe Donald Trump. Me siguri që miliarderi amerikan nuk do t’i ketë mirë punët./Syri.net/