Drogë, armë dhe municione gjenden në Tiranë

Drogë, armë dhe municione, janë kapur gjatë një aksioni të zhvilluar paraditen e sotme në Tiranë.

Burime nga policia kanë bërë të ditur se, gjatë një aksioni në fshatin Kllojkë të Tiranës janë gjetur Kallashnikovë, armatim i rëndë si dhe 30 kilogramë kanabis sativa i tharë.

Mësohet se kanë nisur hetimet për identifikimin personave që i kishin në pronësi.