Durrës, 56-vjeçari vret veten në sy të gruas dhe vajzës

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Durrës. Një 56-vjeçar i ka dhënë fund jetës duke qëlluar veten me armë zjarri.

Viktima është shtetasi me inicialet Y.SH. Në momentin e krimit kanë qenë prezent në banesë edhe bashkëshortja me vajzën.

Ngjarja ndodhi në lagjen Nr.7 të qytetit. Policia ka nisur hetimet për zbardhjen e motiveve që e shtynë 56-vjeçarin drejt këtij akti.