E dini sa kushtuan veshjet e Kate Middleton në Kanada?

Si një nga ikonat më me stil në botë, Dukesha e Kembrixhit ka ditur që të bëjë së bashku dizajnuesit më të mirë për veshjen e saj gjatë vizitës zyrtare në Kanada.

Kate Middleton prej kohësh u ka besuar stilin firmave si “Zara” dhe “Hobbs”, por në turneun e saj të fundit në Kanada, 34-vjeçarja ka preferuar veshjet nga stilistë më me famë të Londrës.

Në fakt, falë Jenny Packham, “Preen dhe D&G dresses” dhe bizhuterive nga “Femail”, Kate ka siguruar veshjet e saj më të shtrenjta deri më sot, rreth 61.852 paund.38c9dfb400000578-3815369-image-a-78_1475254606841