A e keni menduar ndonjëherë? Jose Mourinho gati goditjen e madhe

Manchester United dëshiron francezin Antoine Griezmann në radhët e saj.

Sulmuesi anglez, Wayne Rooney po kritikohet për paraqitjet e tij të dobëta këtë edicion në Manchester United dhe në Kombëtaren e Anglisë.

Kjo është vërejtur edhe nga drejtuesit e skuadrës, të cilët janë duke menduar për zëvendësuesin e tij në fund të këtij edicioni.

Sipas “Sunday Mirror”, sulmuesi i Atletico Madridit, Antonie Griezmann shihet si zëvendësuesi ideal i anglezit, i cili po ashtu pëlqehet shumë edhe nga trajneri Jose Mourinho.

Problem mund të mbetet vetëm çmimi i tij, pasi drejtuesit e skuadrës spanjolle kanë thënë se ai nuk largohet për më pak se sa 100 milionë euro.