E pabesueshme: Morena nuk dashurohet në meshkuj, por në … (Foto)

Gjatë qëndrimit të saj në Turqi, modelja e njohur Morena Taraku ka postuar një fotografi ku ka shkruar se është dashuruar, mirëpo nuk është fjala për ndonjë mashkull

Përpos që po e shijon vendin ku po qëndron, Morena po bën edhe pazar, shkruan Gazeta Express.

Ajo ka blerë një palë mbathje sportive. E dimë që modelja është shumë e dhënë pas fitnesit dhe aktiviteteve fizike, andaj edhe nuk është e çuditshme se mund të dashurohet në mbathje./GazetaExpress/