E përplas treni, një person i vdekur te Ura e Kirit në Shkodër

Një person ka humbur jetën, pasi ëhstë përplasur për vdekje nga treni në Shkodër.

Ngjarja ka ndodhur në vendin e quajtur Ura e Kirit.

Sipas të dhënave të para mësohet se viktimë ka mbetur Nike Hasani. Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po heton për zbardhjen e shkakut të aksidentit.