Eli Fara refuzon t’i përgjigjet pyetjes së Rudinës

Eli Fara teksa ka qenë e ftuar në emisionin e Rudina Magjistarit, është pyetur edhe për moshën e vajzës së saj. Por ajo ka refuzuar të përgjigjet, pasi sipas saj, tani që është zonjushë, nuk mund të tregohet mosha.

Vajza e këngëtares së njohur, Marina është bërë objekt i mediave rozë si një femër me forma të shkëlqyera dhe është shumë aktive në rrjetet sociale me foto provokuese.