Eni Koçi dhe Xherdan Shaqiri “gjuajnë” njëri-tjetrin

Këngëtarja Eni Koçi ditën e sotme është vëne re tepër aktive në Instagram. Një pjesë e këtij aktiviteti ka qenë edhe dërgimi i sinjaleve të parë të “pëlqimit” kundrejt futbollistit me origjinë shqiptare, Xherdan Shaqiri.

Eni është kapur “mat” duke i bërë “like” mesfushorit të Zvicrës në 7 foto të vjetra. Mesa duket ajo i ka kontrolluar profilin e tij dhe ka vendosur që dhe ajo ta kuptojë pëlqimin e saj.

Nga ana tjetër nuk ka vonuar as reagimi i futbollistit i cili i ka pëlqyer tre foto në të cilat Eni duket tepër provokuese.

Nuk dihet sakt se çka i shtyu ata ta vizitojnë profilin e njëri-tjetrit, por kjo ngjason me një lloj flirti mes dyshes.

Kujtojmë se asnjëri zyrtarisht nuk ka të dashur.

eniienii2