Fansi i pazakontë i Erës dhe reagimi i tij ndaj këngëve të saj (Video)

Era Istrefi tashmë është një këngëtare me famë ndërkombëtare, e cila po rekruton fansa të shumtë nga të gjitha vendet e botës.

Në shumë video që shihen me këngën e këngëtares kosovare, është edhe reagimi i një djali me emrin Itsdro, i cili njihet për video-reagimet për këngët më të njohura.

Ai ka dëgjuar këngën “Bonbon” të Era Istrefi, ndërsa reagimin e tij e ka publikuar në rrjetet sociale,transmeton Magazina.al.

Reagimi i tij i parë është për gjuhën, të cilën nuk e njeh, por më pas i pëlqen kënga aq shumë sa nuk mund të kontrollojë reagimet.

Përveç “Bonbon”, Itsdro ka bërë video-reagime edhe për këngët e tjera të Erës. Një ndër to është edhe bashkëpunimi me Ledri Vulën, “Shumë pis”.

 

https://youtu.be/WbFl47_INEA