Fatmir Spahiu vjen me një mesazh motivues për futbollistët e Kosovës / FOTO

Aktori i njohur, Fatmir Spahiu, pas rezultatit final të ndeshjes së mbrëmshme, po u jep zemër lojtarëve të Kosovës.
Nëpërjet një fotografie të postuar, ai është shprehur se ky është vetëm fillimi dhe se duhet ta mbajnë kokën lartë, shkruan lajmi.net

‘Të rritur nga Lufta,më të fortë se Frika.
Kokën lart,ju djemtë e Kombëtarës së Kosovës,ky është vetëm fillimi i një rrugëtimi të mrekullueshëm’, janë fjalët e Spahiut.

Kutjojmë se ai ka qenë i pranishëm edhe në Shkodër për ta ndjekur ndeshjen dhe për t’i përkrahur djemtë.f1

fff

fsss