Flet i riu që kërcënon të hidhet nga vinçi: Shteti do të më çojë në burg se kan rrahur babanë

Një person nga Vlora, i quajtur Erjon Selimaj terrorizon kalimtarët në kryeqytet, teksa është ngjitur në një vinç pranë stadiumit “Qemal Stafa” dhe kërcënon me vetëvrasje.

Ai ka folur për “Reporttv” dhe ka treguar shqetësimet që ka duke akuzuar shtetin se do ta fusë në burg dhe e akuzojnë kot se ka rrahur babanë.

“Qëllimi im ishte ta bëja publike që Dritan Leli më ka lënë rrugëve. Leli ka bërë telefonata që mua të më fusin në burg. Unë nuk zbres sot që këtu”, tha ai.