Formacionet zyrtare: City – Southampton

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Manchester City – Southampton

Manchester City dhe Southampton kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit të tyre të vlefshëm për Premierligën angleze.

City: Bravo, Stones, Kompany (C), Kolarov, Fernandinho, Gundogan, Silva, De Bruyne, Sterling, Sane, Aguero

Southampton: Forster; Martina, Fonte, Van Dijk, McQueen; Clasie, Romeu, Davis; Redmond, Austin, Tadic