Formacioni më i mirë i kombinuar Liverpool – Manchester United

Liverpool dhe Manchester United do të luajnë sot në ndeshjen derbi të xhiros së tetë

‘Goal.com’ ka përzgjedhur ekipin më të mirë me lojtarë të kombinuar të këtyre dy ekipeve, ku Liverpooli ka 6 futbollistë, ndërsa Manchester Unitedi pesë, përcjell Gazeta Express.

Ky është formacioni më i mirë i kombinuar sipas ‘Goal.com’:5_1476697805-984472