FOTO +18/ I dashuri e tradhtoi, vajza hakmerret në mënyrë të pistë dhe erotike

 

Mund të keni dëgjuar shumë histori të ndyra të vajzave dhe djemve të cilët ndahen nga njëri-tjetri dhe gjërat shkojnë si mos më keq mes tyre. Ky është rasti i lamtumirës mes një vajze dhe një djali, të cilët kishin një kohë të gjatë që ishin në një marrëdhënie.

Për tu ndarë, ajo gjeti mënyrën më hakmarrëse. Vendosi t’i duronte fotografi të sajat ndërsa ishte në shtrat me një mashkull tjetër. Ju mund të mendoni “Ok, është një tjetër kuçkë që ndahet nga i dashuri budalla dhe një budalla tjetër po bie në grackën e saj” dhe ndoshta keni të drejtë, por çdo gjë e ka një shpjegim.

Vajza veproi në këtë mënyrë pasi ishte tepër e lënduar nga i dashuri i parë. Ai e kishte tradhtuar, i kishte vjedhur paratë dhe e kishte turpëruar përpara shoqërisë e familjes. Situatë e sikletshme apo jo?

4 / 5