FOTO/ 23-vjeçarja miliardere që po çmend policët, seksi dhe e papërmbajtshme…!

Emri i saj është Mara Bagdasaryan dhe është vajza e një miliarderi rus.

23-vjeçarja, e cila është mjaft aktive në rrjetet sociale, ka tërbuar policët ruse.

Ajo thyen çdo ditë rregullat e qarkullimit me makinat e saj luksoze, por askush nuk mund ta ndalë.

Së fundmi ajo ka publikuar një video ku shihet të ecë me 170 km/h me Benzin e saj 100 mijë eurosh.

“Kur e ke me nxitim”, shkruan ajo sipër videos së publikuar në Instagram.

Natyrisht që policët e ndalojnë, por kur shohin se kush është, e kanë të pamundur të bëjnë diçka, ndaj dhe avazi vazhdon.mara-bagdasaryan-vnov-popala-v-dorozhnyy-incident-devushka-so-smertelnogo-dtp-byla-v-gelike-syna-zamdirektora-lukoyla_11476050667

miliardere11_11476050664

miliardere11476050672