FOTO/ Aksidenti tragjik, vdes hoxha dhe motra e tij

Motër e vëlla kanë humbur jetën nga një aksident rrugor i ndodhur mbrëmjen e djeshme në fshatin Gracë të Lipjanit, në Kosovë.

Ata janë Gentiana dhe Riad Emini.

Riad Emini ishte hoxhë i ri i këtij fshati, raportojnë mediat lokale.

Në këtë aksident, janë plagosur edhe pesë pasagjerë të tjerë.