FOTO/ Alberia përqesh shoqet e saj beqare, njëra ndër to është deputete

Në çdo paraqitje këngëtarja Albërie Hadërgjonaj krenohet me martesën e saj të hershme.

Ajo ishte martuar në një moshë mjaftë të re, ndërsa tani është nënë e dy vajzave dhe është bërë gjyshe.

Por Albëria asnjëherë nuk është bërë “pishman” pse ishte martuar në një moshë kaq të re, kurse përqesh shoqet e saj qe ngelen pa u martu.

Alberia në emisionin “Xing me Ermalin”,duke u munduar ta justifikojë martesën e saj në moshën feminore, ka folur për shoqet e saj të pamartuara, duke mos menduar fare se nje “akuze” e tille i bene ato te mos ndjehen mirë, shkruan “Magazina.al”

Një nga shoqet e saj është edhe deputetja beqare e AAK-së në Kuvendin e Kosovës Time Kadrija, me të cilën Albëria shihet shpesh.

Albëria duhet të jetë më e kujdesshme në të tilla raste pasi shoqet e saj mund edhe të ndihen të ofenduara.