Foto/ Anxhelina pa pikë makeup-i, “ashtu siç e ka bërë nëna”

Anxhelina Hadërgjonaj ndonëse është shkëputur për pak nga muzika, fansat vazhdojnë ta ndjekin edhe përtej Atlantikut. Ajo prej kohësh ndodhe në SHBA  dhe po studion aty.

Ndërkohë një foto e pazakontë e publikuar në Instagramin e saj, tregon edhe një herë për bukurinë shqiptarë. Ajo ka nxjerrë në InstaStroy një foto ku duket pa pikë pake up-i dhe duhet thënë se Anxhelina nuk e ka problem të tregojë fytyrën edhe pse mund të ketë disa papastërti të vogla.

Ndonëse objekt i fotos ka qenë fytyra, ajo ka ekspozuar pa dashje edhe pak gjoksin.
Screenshot_2016-10-15-13-06-30