FOTO/ Ashley Graham në Meksikë, topless

Ashley Graham po shijon më së miri pushimet e saj në Meksikë. Modelja 28-vjeçare nuk ka rezistuar pa postuar në rrjetet sociale format e saj ku së fundmi shfaqet dhe topless.

Në këto pushime ajo shoqërohet nga mikeshat e saj të cilat gjithashtu nuk kanë ngurruar të tregojnë format e tyre me rroba banjo në urat e kristalta të Meksikës.