FOTO/ Bashkëshortja e Blerim Xhemailit pozon vetëm me të brendshme për GQ Italia

Futbollistit i njohur me origjinw shqiptare, Blerim Xhemaili, ka njw bashkëshortje tejet seksi Emri i saj wshtw Erjona dhe sw fundmi bukuroshja realizuar një set fotografik për revistën e njohur “GQ Italia”.

Ajo duket më seksi se kurrë me të brendshme në këtë artikull të dedikuar posaçërisht për të. Shikojeni edhe ju vetw mw sytw tuaj se sa seksi duket bukuroshja në këto foto.

Image
Image
Image