FOTO/ Befason Gylsereni, i ‘çmend’ të gjithë fansat

Ajo është një ndër aktorët më të dashura për shqiptarët për shkak të famës së saj të madhe në vendin tonë për rolin e “Gylserenit” në telenovelën turke “Fate të Kryqëzuara”.

Bëhet fjalë për aktorja e njohur turke, Nurgul Yesilcay, e cila vjen më e ëmbël dhe sensuale se kurrë vjen në imazhin e fundit.

“Gylseren” edhe këtë radhë i mahnitur të gjithë me ëmbëlsinë dhe bukurinë e saj natyrale.

Image