FOTO / Betis – Real Madrid, formacionet

Real Betis dhe Real Madrid do të përballen, sonte nga ora 20:45, në kuadër të xhiros së tetë të La Ligas

E përditshmja sportive katalune, Mund Dportivo, ka publikuar formacionet e mundshme të të dy skuadrave, përcjell Express.

Zinedine Zidane në këtë takim do të luajë me formacionin më të mirë që ka në dispozicion. Kurse, Modric, Crasmiero, Ramos, James e  Coentrao do të mungojnë shkaku i lëndimit.

Ndërsa, te Real Betisi nga fillimi do të luajë mbrojtësi shqiptar, Riza Durmishi, përcjell Express1