FOTO /Burri i kërkon të dalë foto vetëm me brekë, përgjigja e gruas do ju lërë pa fjalë

Një burrë i ka kërkuar bashkëshortes së tij që t’ia dërgonte një fotografi ku është e zhveshur, ndërsa mbanë vetëm të brendshmet.
Por, ai është befasuar kur e ka marrë mbrapa imazhin, në të cilin shihet një qen me brekë.

Ai e ka publikuar pamjen në Reddit, ku është shpërndarë mijëra herë dhe ka marrë shumë komente.

“Secili që i kërkon një femre fotografi të zhveshur, duhet t’i kthehet në këtë formë”, është një nga komentet që ka marrë më së shumti pëlqime.

Image