FOTO/ Chloe Khan skena hot me të dashurin në një videoklip

Ata kurrë nuk kanë qenë të turpshëm për të shfaqur më shumë para kamerës.

Kështu që nuk është surprizë që Chloe Khan dhe Ashley Cain u shfaqën të afërt dhe seksi në videon e re.

Në videon You want me, të Tom Zanetti, çifti shfaqin dashurinë që kanë për njëri tjetrin.

Chloe shfaqet e veshur në rroba banjoje, duke treguar format seksi trupore, sidomos gjoksin shpërthyes, që nuk heziton ta ekspozojë asnjëherë.