FOTO/ Dy artistët e njohur nisin punën për projektin e ri

Dy artistët e njohur për bashkëpunimet e tyre të suksesshme DJ Blunt dhe Real 1 do të vijnë më në projekt të ri.

Kënga titullohet ‘Rrugës’ , dhe ajo do të vijë e realizuar së bashku me videoklip.

Këtë e kanë bërë të ditur vetë artistët përmes postimesh në rrjetin social instagram.

”Nuk je me neve, nuk të ec me kërkon’ është vetëm një pjesë e vogël e tekstit që ata e kanë zbuluar për ndjekësit  e tyre.