FOTO/ Enca e dashuruar me këtë mashkull me ngjyrë?

Këngëtarja e njohur Enca Haxhia, publikisht ka pranuar se është në një lidhje dashurie.

Në Snapchat, ajo ka postuar një foto teksa duket se ka dhuruar një puthje me plot pasion.

Ndërkohë që nga aq sa duket në këtë foto, mashkull i Encës ngjan të jetë me ngjyrë.

Kujtojmë se Enca, ditën që lamë pas festoi ditëlindjen e radhës.

auto_Enca_haxhia_dhe_nje_mashkull_qe_ngjat_te_jete_me_ngjyre1476993699auto_Enca_haxhia_dhe_nje_mashkull_qe_ngjat_te_jete_me_ngjyre1476993699