FOTO/ Eni Koçi dhe Xherdan Shaqiri kapen ‘mat’

 

Mesfushori i Zvicrrës, Xherdan Shaqiri dhe këngëtarja e njohur Eni Koçi janë kapur ‘mat’ duke i shikuar dhe pëlqyer fotografitë e njëri-tjetrit në rrjetin social Instagram.

Këngëtarja ka zgjedhur t’i pëlqejë 7 prej fotografive të futbollistit të njohur, ndërsa edhe ai pëlqen 3 foto provokuese të saj, shkruan lajmi.net

Nuk dihet saktë se çfarë i shtyu ata ta vizitojnë profilin e njëri-tjetrit, por kjo ngjason me një lloj flirti mes dyshes.

1 / 2

Lexo edhe