FOTO/ Ermal Mamaqi ‘kacafytet’ me Arbana Osmanin për emisionin e të shtunës

Duket se Ermal Mamaqi i ‘trembet’ rikthimit të Arbana Osmanit në ekran.

Ermali dhe Arbana tashmë nuk do të jenë më vetëm miq, por dhe rivalë! Dy emisionet e tyre, “Dua të të bëj të lumtur” dhe “Xing me Ermalin” do të përballen “kokë më kokë” të shtunën në ‘prime time’. Historitë njerëzore me surpriza dhe të papritura, do të vendosin publikun përballë zgjedhjes së intervistave dhe momenteve plot humor. Për të parë se si do të shkojë kjo luftë audience, na mbetet të presim këtë të shtunë.
auto_screenshot_121476783868

auto_screenshot_131476783888