FOTO/ Ermal Mamaqi quan Lori Hoxhën “Superyll’, ja si reagojnë fansat

Komediani dhe moderatori Ermal Mamaqi i ka dedikuar një postim të veçantë me rastin e ditëlindjes Lori Hoxhes ndërsa në urimin e tij ai e ka quajtur ‘superstar’ këtë të fundit. Kaq ka mjaftuar që ndjekësit e Ermalit të shpërthejnë në komente plot mllef dhe të pajustifikueshëm atë që Ermali e quan trashëgimtaren e Top-it.

Image