FOTO/ Ermali takohet me legjendën e futbollit italian

Këngëtari i njohur, Ermal Fejzullahu, duket se po kalon një periudhë pushimesh në përtej Adriatikut, në Itali.

E megjithatë ai nuk ka se si t’ju shmanget takimeve me fansat, të cilët edhe në shtetin fqinj janë të shumtë, për shkak të shqiptarëve të shumtë që kanë emigruar atje. Por ndërkohë edhe ai vetë ka marrë rolin e një fansi, kur është takuar me një ish-futbollist të Milanit dhe të kombëtares së Italisë.

Bëhet fjalë për të famshmin Genaro Gatusson, të cilën këngëtari kosovar e cilëson si legjendë e futbollit Italian. “Me legjenden e futbollit Italian … Gatuson”, shkruan Ermali përbri fotografisë së postuar në rrjetet sociale.
ermal_fejzullahu_dhe_gatuso1476730165