Foto/ Fansat e Beyonce presin veten “në nder të saj”, pas incidentit që pati në koncert

Mos funksionimi i mirë i gardërobës së Beyonce gjatë koncertit të bamirësisë që mbajti për Tidal, dhe gjakderdhja nga veshi i saj kanë bërë mijëra fansa të ndihen keq për “mbretëreshën” e tyre.  Fansat e kanë nisur në rrjete sociale një fushatë të rrezikshme me emrin “pre veten për Beyonce-n”, dhe shpërndajnë foto në të cilat duket adoleshentët shkaktojnë dëme fizike në trupin e tyre në nder të incidentit që pësoi këngëtarja pak ditë më parë.

cut1vut2

Megjithatë ka dhe nga ata që e kuptojnë rëndësinë e jetës dhe kanë ironizuar këtë fushatë duke postuar foto më ketchup në vend të gjakut.

cut 3
Do të ishte mirë që Beyonce të reagonte lidhur me këtë, para se të ndodh diçka më e madhe.