FOTO/ Gwen dhe Blake në darkën e Barack Obamës

Gwen Stefani e Blake Shelton ishin në mesin e yjeve të ftuara nga presidenti i SHBA-së, Barack Obama, në darkën e fundit të shtruar nga ai.

Stefani ishte e ftuar që të performonte dhe në mes të performancës së saj në skenë u ngjit edhe i dashuri i saj, Shelton.

Çifti dukeshin mjaft në formë dhë të dashuruar.

39814c9100000578-0-image-m-70_14768449048081476870685 39814d1500000578-0-image-a-68_14768448920731476870683 398148f300000578-0-image-m-66_14768448639981476870686 398149aa00000578-0-image-a-69_14768448967501476870688 auto_gwen-634x3801476870690